,,AŠ IR POLICIJA“

• Paskelbta: 2024-03-29

Kovo 27 Elektrėnų policijos komisariate vyko teisinių žinių konkursas ,,Aš ir policija“. Konkurso tikslas – ugdyti mokinių teisinį sąmoningumą, supratimą apie teisinę sistemą ir policijos vykdomą veiklą. Šiemet pasirinkta moksleivius šviesti policijos veiklos klausimais.

Pirmame konkurso etape dalyvavo 6 komandos iš 4 savivaldybės mokyklų. Žinoma, savo jėgas išbandė ir mūsų gimnazijos mokiniai.  Gimnazijos komanda – Augustinas Apyvala, Jonas Jankaitis, Dominykas Jankaitis ir Danielius Cibulskas – užėmė II vietą. Mokiniai ir ruošdamiesi konkursui, ir tądien atsakinėdami į klausimus, praplėtė savo teisinių žinių bagažą. Komandą ruošė ir į konkursą lydėjo socialinė pedagogė metodininkė Aistė Apyvalienė.

Džiaugiamės mokinių pasiekimu.

Socialinė  pedagogė Aistė Apyvalienė.