Apsilankymas parodoje ,,BALTTECHNIKA 2022“

• Paskelbta: 2022-10-20

Nauji mokslo metai – naujos galimybės gilinti žinias ir plėsti akiratį. Būtent dėl to spalio 19 dieną Vievio gimnazijos 7a klasės mokiniai su auklėtoja Asta Barauskiene dalyvavo Tarptautinėje specializuotoje technologijų, inovacijų ir inžinerinių sprendimų parodoje BALTTECHNIKA 2022. Ši paroda yra vienintelis ir svarbiausias inžinerinės pramonės metų renginys Lietuvoje. Parodos pagrindinis tikslas – prisidėti prie inžinerinės pramonės ir technologijų sektoriaus tvaraus augimo mūsų šalyje! Mokiniai savo akimis pamatė, išbandė išmoningiausius Lietuvos įmonių išradimus ir inžinerinius pasiekimus. Taip pat susipažino su  inovatyviais transporto, mobilumo, atsinaujinančių išteklių, tvarumo, išmaniosios gamybos sprendimais (robotizacija, skaitmeninimas, dirbtinis intelektas ir kt.). Ypač sužavėjo renginio naujiena – Inovacijų sala! Tai speciali parodos dalis, kurioje buvo pristatomi patys įvairiausi išradimai, įdomūs ne tik profesionalams, bet ir septintokams.

Radijo žurnalistai