Tinklinio varžybos

• Paskelbta: 2023-12-05

Ištikimiausi tinklinio gerbėjai tris pirmadienio popietes stebėjo, kaip tinklinio aikštelėje rungtyniauja jų palaikomos komandos. O nerimauti buvo dėl ko, nes, pasirodo, visos keturios II-IV gimnazinių klasių mokinių komandos tryško didžiuliu noru laimėti. O atsitiko taip, kaip atsitinka sporte – vieni laimi, o kiti nuryja pralaimėjimo kartėlį. Šįkart sėkmė šypsojosi II klasių mokinių komandai „Pinokiai“. Jiems įteiktas pagrindinis prizas. Antrą vietą užėmusi III klasių mokinių komanda „Liūtukai“ džiaugėsi saldžiais „medaliais“. Abiturientai „Deimantukai“ buvo apdovanoti šokoladukais- „šypsenėlėmis“, kad užėmę trečią vietą labai neliūdėtų.

Sirgalių aistros nurimo, bet tikimės, kad neilgai, nes norinčių revanšuotis yra.

Kamilė Satkevičiūtė, III klasės mokinė