Netradicinė pamoka/renginys ,,Knyga - tylus ir patikimas draugas"

• Paskelbta: 2022-10-20

Aprimus rugsėjo šurmuliui į mokyklų bibliotekas atkeliauja spalis - Tarptautinis  mokyklų bibliotekų mėnuo. Šią kasmetinę iniciatyvą stengiasi palaikyti ir mūsų mokyklos bibliotekininkė Lina Dzingienė bei lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Asta Barauskienė su savo mokiniais. Tad ir šiais mokslo metais spalio 17 dieną gimnazijos skaitykloje vyko netradicinė pamoka/renginys ,,Knyga - tylus ir patikimas draugas". Pamokos tikslas- skatinti mokinius kuo daugiau skaityti. Juk skaitymas padeda tobulėti, ugdo vaizduotę, iškalbą, didina pasitikėjimą savimi. Perskaityta knyga gali padėti atsakyti į daugybę rūpimų klausimų. Per pamoką 6A klasės mokiniai pristatė perskaitytas knygas bei pateiktis apie rašytojus, kūrusius ar kuriančius vaikams. Šeštokai ne tik klausėsi pristatymų, bet dalijosi savo ar internete rastomis mintimis apie knygą. ,,Knyga, mokinys, skaitymas – tarytum kelias, kuris vingiuoja greta, nuolat susipina ir nepaleidžia vienas kito. Ir tas kelias – mokinio asmenybės tobulėjimo kelias – svajonių kelias, sutalpintas knygų lentynose‘‘,- tokiais žodžiais bibliotekininkė apibendrino renginį.

Radijo žurnalistai