Gydytojo  profesijos pristatymas

• Paskelbta: 2023-03-13

Kovo 3 dieną į karjeros planavimo pamoką (mokytoja L. Balaišienė) atvyko 45-erius metus gydytoju dirbęs Arkadijus Goldinas. Jis papasakojo apie savo gyvenimo, mokymosi, karjeros ir darbo etapus. A. Goldinas po studijų dirbo gydytoju, Trakų greitosios medicinos pagalbos direktoriumi ir Trakų ligoninės direktoriumi. Pasitraukęs iš direktoriaus pareigų gydytojas dirbo palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus vedėju. Svečias kalbėjo apie tai, kad gydytojo darbas yra labai sunkus, neramus ir atsakingas, bet jame yra ir daug džiaugsmo, kurį suteikia kiekvienas sveikstantis ligonis. Kalbėtojas aptarė gydytojo etikos svarbą, akcentavo, jog šios profesijos atstovai nuolatos privalo tobulinti profesinius įgūdžius. A. Goldinas visus mokinius motyvavo mokytis, kad pasiektų savo tikslų. Susitikimas IIIA, IIIB klasių mokiniams  labai patiko.

Parengė jaunieji žurnalistai