Integruota etikos ir istorijos pamoka

• Paskelbta: 2023-03-14

Kovo 8 ir 10 dienomis 5C klasėje vyko integruotos etikos ir istorijos pamokos tema „Aš myliu Lietuvą“. Jos skirtos paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Pamokas vedė etikos mokytoja D. Šumskienė ir istorijos mokytojas J. Rūškys. Etikos pamokos metu mokiniai kalbėjosi apie šios šventės reikšmę, laisvės svarbą ir gamino šventinius papuošimus – širdeles ir gėles. Per istorijos pamoką mokiniai papuošė kabinetą geltonomis, žaliomis, raudonomis širdelėmis ir gėlėmis, žiūrėjo vaizdo įrašą apie Kovo 11-ąją. Po to kalbėjosi apie tai, ką turėjo išgyventi žmonės, kurie gyveno okupuotoje tėvynėje, ir kaip jie siekė laisvės. Taip pat  diskutavo, ką jiems patiems reiškia laisvė, kaip gyventų okupuoti, ar kovotų už Lietuvos laisvę. Apibendrinant pamoką, mokiniams buvo pasiūlyta dalyvauti viktorinoje apie Kovo 11-ąją. Viktorina sukurta internetiniu įrankiu „Kahoot“. Daugiausiai taškų surinkę mokiniai buvo apdovanoti knygomis „Konstitucijos istorija vaikams“.

Istorijos mokytojas Juozas Rūškys