Mokomės smagiai

• Paskelbta: 2023-03-14

Kovo 10 gimnazijos skaitykloje vyko netradicinė rusų kalbos pamoka. Ją 6B klasės mokiniams organizavo mokytoja Irina Rastorgujeva ir bibliotekininkė L. Dzingienė.

Šeštokai jau išmoko rusų kalbos abėcėlę, balses, priebalses, moka skaityti, rašyti, bet labai svarbu šias žinias įtvirtinti. Pasirinktas ugdymo metodas – viktorina. Jis puikiai tinka ne tik mokinių žinioms patikrinti, bet ir įvairioms kompetencijoms ugdyti. Skatinant mokinius bendrauti ir bendradarbiauti  buvo sudarytos dvi komandos – A (kapitonė Gabrielė Bliujūtė) ir Я (kapitonas Aldas Karpavičius). Viktoriną sudarė keturi turai. Komandos atsakinėjo į klausimus, minė mįsles, varžėsi, kas taisyklingiau, aiškiau, su intonacija perskaitys eilėraštį. Mokiniai aktyviai demonstravo žinias ir įgūdžius, įgytus pirmaisiais kalbos mokymosi metais. Laimėjo Я komanda.

Pamokos metu vyravo geros emocijos, aišku, kad buvo naudinga ir smagu.

Jaunieji žurnalistai