Teisinių žinių konkursas „TEMIDĖ“

• Paskelbta: 2023-03-16

Kiekvienų metų pavasarį Lietuvoje vyksta mokinių teisinių žinių konkursas „TEMIDĖ“. Konkurso tikslai – padidinti nusikalstamų veikų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos veiksmingumą, įgyvendinti nusikalstamų veikų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos priemones, suteikti moksleiviams teisinių ir su policijos veikla susijusių žinių, skatinti jaunimo atsakingumą ir pilietiškumą, ugdyti moksleivių kūrybiškumą, skatinti švietimo įstaigų bendruomenių ir teisėsaugos institucijų bendravimą ir bendradarbiavimą.

Elektrėnų sav. policijos komisariate šis konkursas vyko kovo 13 dieną. Vievio gimnazijos mokinių komanda – IC klasės mokiniai Augustinas Apyvala, Dominykas Jankaitis, Jonas Jankaitis, Tautvydas Žigas ir IIC klasės mokinys Danielius Cibulskas –  tapo nugalėtojais.

Komandą konkursui sutelkė Vievio gimnazijos socialinė pedagogė metodininkė Aistė Apyvalienė.